Knock

iPhone ile Mac Cihazlara Bağlanma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.6 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma knocktounlock.com
Knock uygulaması sayesinde şifreli MAC cihazlarınızın kilidini iPhone akıllı telefonunuzun yardımı ile kolaylıkla açabilir ve Mac' e giriş yapabilirsiniz.

Knock uygulaması sayesinde Bluetooth bağlantısını kullanarak iPhone akıllı telefonunuz ile Mac cihazınızı birbirine bağlayabilir ve şifre yazmanıza gerek kalmadan login olabilirsiniz.

Bluetooth ile iPhone akıllı telefonunuzu MAC cihazınıza sadece bir kere bağlandıktan sonra uygulamayı kullanarak iPhone cihazınıza tıklamak sureti ile Mac cihazınıza login olabilirsiniz. Login işlemi için iPhone cihazınızda uygulamanın aktif olmasına gerek olmadan Mac' e giriş yapabilirsiniz. Macbook Air, Mac Mini, MacBook Pro ve iMac ile uyumlu bir şekilde çalışabilen uygulamayı kullanabilmeniz için Mac cihazınıza uygun olan yazılımı Knock yazılımını aşağıdaki bağlantıdan indirmeniz ve kurulum işlemini tamamlamanız gerekmektedir. 

Mac kullanıcılarını cihazlarına giriş yapacakları zamanlarda sürekli olarak şifre girmek istemeyen kullanıcıların çok sevecekleri uygulama ile sadece iPhone telefonunuzun ekranına tıklayarak direkt olarak Mac cihazınıza login olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Knock indir